Premium pakke
Klasse A2
Skal du ta lappen er standard pakke vårt beste tilbud. Den inneholder kjøretimer, obligatorisk opplæring og førerprøve. Kjøper du en pakke får du spesialpris på kjøretimer.
Spar 3830 kr
Pakkens innhold
- 20 x enkel kjøretime
- Grunnkurs MC
- Trinnvurdering trinn 2
- Trinnvurdering trinn 3
- Sikkerhetskurs i presis kjøreteknikk
- Sikkerhetskurs på vei
- Førerprøve
Gebyr
Gebyr til Statens vegvesen for oppkjøring (2110 kr) kommer i tillegg.
Krav
Pakkepris forutsetter at du har gjennomført trinn 1 (trafikalt grunnkurs).
Info om pakke
Ved kjøp av en kjøretimepakke gis det ingen garanti for at innholdet i pakken er tilstrekkelig for å oppnå det kompetanseniået som kreves for å bestå førerprøven. Elever har ulike forutsetninger og læringsbehov, og det er derfor ikke mulig å fastsette et forhåndsbestemt antall timer som passer for alle. Du må derfor være forberedt på at det kan bli behov for flere kjøretimer enn det som er inkludert i pakken.
Standard pakke inneholder et antall kjøretimer som vi ofte erfarer er minimum for våre elever. Noen eksempler på hva som har innvirkning på hvor mange kjøretimer du trenger er kjøreerfaring, mulighet for øvelseskjøring, språk, kultur, årstid, kunnskap, motivasjon osv.
Førerprøve på trafikkstasjoner utenom Drøbak, Billingstad og Risløkka vil medføre et pristillegg.
Helger/røde dager
Kjøretimer, kurs og førerprøve som inngår i pakkene kan benyttes i helger, men det vil påløpe et tillegg på 200 kr per time.
Fordeler
Kjøper du en pakke får du henholdsvis 8 % rabatt på standard pakke, og 12 % på premium pakke på ordinære priser. Kjøper du en pakke kan du bestille kjøretimer til spesialpris (100 kr reduksjon per time).
Finner du en trafikkskole som tilbyr den samme opplæringen og samme vilkår
ønsker vi at du tar kontakt med oss.
Betaling
Pakker kan ikke bestilles på nett.
Bestill første kjøretime i timekalenderen og fortell oss at du ønsker å kjøpe en pakke. Første kjøretime forhåndsbetales. Om du synes det er hyggelig å kjøre med oss så vil du få en faktura på pakken du ønsker minus beløpet for første kjøretime. Du kan bestille kjøretimer og kurs som er en del av pakken straks vi har fått bekreftelse på at betalingen er utført.
Dersom du har fullført obligatoriske kjøretimer og kurs på trinn 2 et annet sted, kan du kjøpe pakker hos oss. Rabatten beregnes ut fra de gjenværende kjøretimene og kursene i pakken.
Varighet
Pakken har ingen utløpsdato. Prisen er fast i ett år fra kjøpsdato. Etter dette vil prisen på pakkens innhold justeres i henhold til gjeldende prisliste.